Anasayfa  
Anasayfa Kurumsal Hizmetlerimiz İletişim
   VARİS TEDAVİSİ

Varis tedavisi nasıl yapılır?

Varisin tedavisinde kullanılacak yönteme varisin derecesine, tipine, hastanın isteğine, şikayetlerine ve bulunan bulgulara göre karar verilir. Lazer tedavisi, cerrahi yöntemle damarın çıkarılması, basınç tedavisi, skleroterapi varis tedavisinde uygulanan başlıca yöntemlerdir. 

Son senelerde lazer ile tedaviler oldukça yaygınlaşmıştır. Lazer ile varis tedavisinde başarılı sonuçlar alınmaktadır. Tedavide varisli damar içine bir iğne yardımıyla lazer ışığını taşıyacak bir fiber gönderilir. Lazer enerjisi fiber yardımı ile damar içine gönderilerek damarın kurutulması sağlanır.


Cerrahi müdahale gerektirmeyen, ağrı ve acı duyulmadan yapılan bu yöntem 45 - 50 dakika sürmekte ve hasta varis tedavisinden sonra günlük yaşantısına geri dönmektedir. 

Damar üzerine lazer ışığını odaklayarak hoş olmayan görüntünün yok edilmesi yüzeysel kırmızı ve mavi renkte görünebilen damarlar için sağlanır.

Gerekli görüldüğünde radiofrekans iğneleri yardımıyla damar içine enerji vererek de tedavi yapılır.

varis tedevisi , varis tedavisi Karşıyaka , karşıyaka varis tedavisi , Alsancak varis tedavisi , varis tedavisi Alsancak ,varis tedavisi izmir , izmir varis tedavisi , Bornova varis tedavisi ,varis tedavisi Bornova , kılcal damar tedavisi ,kılcal damar tedavisi Karşıyaka , Karşıyaka kılcak damar tedavisi , Alsancak kılcal damar tedavisi , kılcal damar tedavisi Alsancak , Bornova kılcal damar tedavisi , kılcal damar tedavisi Bornova , izmir kılcal damar tedavisi , kılcal damar tedavisi izmir , damar tedavisi , damar tedavisi izmir , izmir damar tedavisi , Karşıyaka damar tedavisi , damar tedavisi Karşıyaka , Alsancak damar tedavisi , damar tedavisi Alsancak , Bornova damar tedavisi , damar tedavisi Bornova ,damar tedavisi , damar cerrahı , damar cerrahi işlem , prp ile damar tedavisi , ozon ile damar tedavisi , varis yok etme , damar yok etme , damar düzeltme , bacak ağrı tedavisi , Karşıyaka , Aliağa ,izmir ,Alsancak , Bornova , Balçova , mavişehir ,menemen , balıkkesir , bursa , adana , konya , ankara

Hizmetlerimiz
Cilt Bakımı ve Tedavisi
Çatlak Tedavisi
Göğüs Estetiği
Kalıcı Makyaj
PRP (Kök Hücre Tedavisi)
Saç ekimi
VARİS TEDAVİSİ