Anasayfa  
Anasayfa Kurumsal Hizmetlerimiz İletişim
   Biz Kimiz?

New Life Estetik ve Güzellik Merkezi 1998 yılından beri İzmir, Karşıyaka’da kadın ve erkeklere güzellik ve estetik problemlerine çözüm bulmaktadır. Botox, dolgu, zayıflama, kalıcı makyaj, epilasyon, cilt bakımı ve tedavileri, mezoterapi, saç ekimi, PRP ve tüm estetik operasyonuları uzman doktorlarımız tarafından merkezimizde uygulanmaktadır.

TÜM İŞLEMLERİMİZ MEDİKAL ESTETİK UZM. DR.ÖNER ÖZSOYERİ TARAFINDAN CLİNİK ORTAMINDA YAPILMAKTADIR.***Bu Estetik Merkezi sitesi herhangi bir ticari kaygı taşımadan, Estetik plastik cerrahi ile ilgilenen kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Tanı ve tedavinin kesinlikle bir doktor tarafından yapılmasi gerekmektedir. Sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçi ve kullanıcıya aittir. Siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişip gelişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede kullanım dışı kalabilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik çok farklı teknik, bilgi ve değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Ayni konu hakkında farklı görüsler olması mümkündür. Bu Estetik sitedeki bilgiler her gün güncellestirilmediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi en doğru davranış tarzı olacaktır.. Yasa gereği sitede, hastaların estetik ameliyat öncesi ve ameliyat sonrasi görüntülerini içeren fotograflar yayınlanmamaktadır.

Kelime Bulutu:

İzmir Estetik,Estetik İzmir, Karşıyaka Estetik, Estetik Karşıyaka, Alsancak Estetik, Estetik Alsancak, Karşıyaka Estetik, Estetik Karşıyaka, Bornova Estetik, Estetik Bornova, Estetik Merkezi Alsancak, Alsancak Estetik Merkezi, Karşıyaka Estetik Merkezi, Estetik Merkezi Karşıyaka, Hatay Estetik Merkezi, Estetik Merkezi Hatay, Estetik Merkezi Bornova, Bornova Estetik Merkezi, İzmir Estetik Merkezi , Estetik Merkezi İzmir  

Kurumsal